Systemvetare, webbdesigner, utvecklare, säljare, projektledare, support – men framförallt specialister på e-handel

Möt människorna bakom Jetshop. Ett 48 personer starkt team som tillsammans har lika bred som djup kompetens i system för e-handel. För oss är en bra dag på jobbet när det går bra för din e-handel.

Ledning

Christian Zanders Christian Zanders,
Vd
christian.zanders@jetshop.se
+46 (0)707 – 76 60 76

Lillemor Bengtsson Lillemor Bengtsson,
Ekonomichef lillemor.bengtsson@jetshop.se
+46 (0)723 – 01 68 23
Stefano Crozzoli
Stefano Crozzoli,
Sälj- och marknadsdirektör
stefano.crozzoli@jetshop.se
+46 (0)702 – 13 50 00
Mikael Rickmark
Mikael Rickmark,
Utvecklingschef
mikael.rickmark@jetshop.se
+46 (0)704 – 95 94 98
Petter Johansson
Petter Johansson,
Strategisk Produktchef
petter.johansson@jetshop.se
+46 (0)737 – 08 95 08
Kristofer Hillhammar
Kristofer Hillhammar,
Kommersiell Produktchef
kristofer.hillhammar@jetshop.se
+46 (0)701 – 70 84 26

Executive Assistant

Carolina Cederlund
Carolina Cederlund,
Executive Assistant
carolina.cederlund@jetshop.se
+46 (0)761 – 17 17 61

Account Manager

Emil Lissborg
Emil Lissborg,
Försäljningschef
emil.lissborg@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Lars Persson
Lars Persson,
Account Manager
lars.persson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00

Kristina Andersson,
Account Manager
kristina.andersson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Petter Isaksson
Petter Isaksson,
Account Manager
petter.isaksson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Anders Gränsmark
Anders Gränsmark,
Account Manager
anders.gransmark@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Martin Myhrman
Martin Myhrman,
Account Manager
martin.myhrman@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Robert Stenius
Robert Stenius,
Account Manager
robert.stenius@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00

SEO

Daniela Ferm
Daniela Ferm,
SEO-expert
daniela.ferm@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Cathis Olsson
Cathis Olsson,
SEO-expert
cathis.olsson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00

Marketing

Åsa Andersson
Åsa Andersson,
Marknadschef
asa.andersson@jetshop.se
+46 (0)735 – 18 15 67
David Hultvall
David Hultvall,
Marknadskoordinator
david.hultvall@jetshop.se
+46 (0)707 – 92 00 51
Amanda Zanders
Amanda Zanders,
Marknad
amanda.zanders@jetshop.se
+46 (0)763 – 20 39 22

Product Management & Design

Sofia Bergenlid
Sofia Bergenlid,
Projektledare
sofia.bergenlid@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Erik Gustafsson
Erik Gustafsson,
Designer
erik.gustafsson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Johan Wiberg
Johan Wiberg,
Projektledare
johan.wiberg@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Jan Sjögren
Jan Sjögren,
Designer
jan.sjogren@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Emanuel Olsson
Emanuel Olsson,
Projektledare
emanuel.olsson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00

Kundservice

Johan Afseér
Johan Afséer
,
Kundservicechef
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Lotta Lundblad
Liselotte Lundblad,
Support
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
med_fredrik
Fredrik Karlsson,
Support
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Sebastian Gelotte
Sebastian Gelotte,
Support
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Oscar Nyrén
Oscar Nyrén,
Support
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Daniel Forster
Daniel Forster,
Support
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00

Ekonomi

Sofia Andreasson
Sofia Andreasson,
Ekonomi
ekonomi@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Filip Rawecki
Filip Rawecki,
Ekonomi
ekonomi@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Therese Lundgren
Therese Lundgren,
Ekonomi
ekonomi@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00

Product Developement

Mikael Gunnarsson
Mikael Gunnarsson,
Solutions Architect
mikael.gunnarsson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Hans Martinsson
Hans Martinsson,
Operations & Security
hans.martinsson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Marcus Albinsson
Marcus Albinsson,
Systemutvecklare
marcus.albinsson@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Kristoffer Sörquist
Kristoffer Sörquist,
Systemutvecklare
kristoffer.sorkvist@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Claes Westin
Claes Westlin,
Systemutvecklare
claes.westlin@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
med_daniels
Daniel Ström,
Systemutvecklare
daniel.strom@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Mariusz Rokita
Mariusz Rokita,
Systemutvecklare
mariusz.rokita@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Błażej Matuszewski
Błażej Matuszewski,
Systemutvecklare
blazej.matuszewski@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Daniel Zetterlund
Daniel Zetterlund,
Systemutvecklare
support@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Mikael Tönnberg
Mikael Tönnberg,
Systemutvecklare
mikael.tonnberg@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
David Lind
David Lind,
Systemutvecklare
david.lind@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Karol Smyczynski
Karol Smyczynski,
Continuous Integration Engineer
karol.smyczynski@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Szymon Miazga
Szymon Miazga,
Systemutvecklare
szymon.miazga@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Szymon Miazga
Maciej Wyrodek,
Test Automation Engineer
maciej.wyrodek@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00
Oskar Örbom
Oskar Örbom,
Systemutvecklare
oskar.orbom@jetshop.se
+46 (0)31 – 788 41 00